O Nas

Infobip – Globalna chmura usług mobilnych

Globalna chmura usług mobilnych firmy Infobip tworzy pomost pomiędzy operatorami sieci komórkowych i przedsiębiorstwami na całym świecie.


About us


Dostarczamy rozwiązania i usługi dla przedsiębiorstw i operatorów sieci komórkowych. Wszystkie nasze rozwiązania i usługi są opracowywane i rozwijane przez nas samych, w kręgu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, i oferują funkcjonalność, elastyczność oraz niezawodność na poziomie klasy operatorskiej. Jako aktywny działacz rynku telekomunikacyjnego, Infobip jest członkiem stowarzyszonym GSM Association oraz Mobey Forum.

Nasi partnerzy i współpracownicy uznali nas za wiarygodnego dla każdego rodzaju klienta dostawcę rozwiązań mobilnych działających w chmurze. Globalny zasięg oraz lokalna obecność pomagają zrozumieć nasze wielokulturowe podejście i poświęcenie doskonałości.

Współpracując z Infobip, dołączysz do globalnej rodziny innowacyjnych i otwartych ludzi, pomagających Ci używać najnowocześniejszych technologii mobilnych dla rozwinięcia Twoich celów biznesowych.

icon

Innowacja

 

Całe portfolio firmy Infobip jest projektowane i wytwarzane wewnątrz naszego przedsiębiorstwa i czerpie z naszego rozległego doświadczenia z branży telekomunikacji uwzględniając jednocześnie wymagania naszych klientów i partnerów.

icon

Niezawodność


Całkowicie odporna, modularna, skalowalna i geograficznie rozproszona platforma wsparta monitoringiem i pomocą techniczą działającymi w trybie 24/7, zapewniająca wysoce wydajną komunikację tekstową do ponad 800 oparatorów w ponad 180 krajach świata.

icon

Elastyczność


Poza szerokim zakresem rozwiązań komunikacji mobilnej, Infobip oferuje specjalistyczne rozwiązania, dostosowane do wymagań operatorów sieci, dostawców usług, insytucji finansowych i przedsiębiorstw.

icon

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo jest podstawowym komponentem platformy Infobip, wykorzystującej wielokrotne, wsparte szyfrowanym dostępem połączenia SS7 z zaufanymi operatorami, aby jeszcze bardziej chronić poufność danych klienta.