O Nas

Członkostwo

Jesteśmy uznani przez wiodące stowarzyszenia z branży IT i telekomunikacyjnej

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT)

Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji (PIIT) istnieje od stycznia 1993 roku. Członkami Izby są podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w sektorze teleinformatyki - telekomunikacji i informatyki. Obecnie do Izby należy ponad 130 firm, reprezentowanych w Izbie poprzez swoich przedstawicieli.

Członek Stowarzyszony GSM Association

GSM Association (GSMA) reprezentuje interesy przedsiębiorstw komunikacji komórkowej z całego świata, i skupia się na wprowadzaniu innowacji, inkubowaniu i kreowaniu nowych możliwości dla swoich członków.

Członek Mobile Marketing Association

MMA jest pierwszym ogólnoświatowym, niedochodowych stowarzyszeniem handlowym, reprezentującym wszystkie ogniwa łańcucha wartości marketingu mobilnego, od agencji reklamowych i marek po operatorów i dostawców usług mobilnych.

CZŁONEK STOWARZYSZONY MOBEY FORUM

Mobey Forum jest niedochodowym, globalnym, motywowanym branżą finansową forum. Jego celem jest przyspieszenie przyswojenia przyjaznych dla użytkownika mobilnych usług finansowych poprzez promocję otwartych, niezastrzeżonych standardów technologicznych.

CERTIFIKOWANY DOSTAWCA WĘZŁA SMS W PROJEKCIE OPEN CONNECTIVITY ORGANIZOWANYM PRZEZ GSM ASSOCIATION

Organizowany przez GSMA projekt Open Connectivity (OC) dostarcza ramy dla roamingu nowej generacji i rozwiązań wymiany międzysieciowej. Jako Certyfikowany dostawca węzła SMS projektu OC, Infobip jest liderem branży we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań międzysieciowej wymiany SMS.

Złoty Partner Microsoft

Jako Złoty Partner Microsoft w sektorze ISV (Niezależny Sprzedawca Oprogramowania) Infobip jest wysokiej klasy partnerem w zakresie rozwiązań firmy Microsoft, dysponującym ekspertyzą techniczą najwyższego poziomu i utrzymującym ścisłe relacje z firmą Microsoft.