WYDARZENIA

Konferencja Global Mobile Internet Conference (GMIC)

Start date: 28 / April / 2016
End date: 02 / May / 2016
City: Beijing
Country: China
Zaplanuj Spotkanie
Visit event site

Szybkimi krokami zbliża się konferencja GMIC w Pekinie – zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami, Velidem Begovicem, Carey Deng, Stefanem Kosticem i Lan Cao, w celu omówienia najnowszych innowacji w dziedzinie wiadomości dla przedsiębiorstw, uwierzytelniania użytkowników, komunikacji wielokanałowych i rozliczania przez operatorów. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska N07 i do wysłuchania wystąpienia naszego wiceprezesa Matija Razem podczas GMIC Go Global Summit 29 kwietnia!
 
Jako dostawca jednej z czołowych światowych platform do obsługi wiadomości A2P, o silnej obecności w Chinach, na Tajwanie, w Indiach, Malezji, Tajlandii, Korei Południowej, na Filipinach, w Wietnamie i Indonezji, Infobip jest niezawodnym partnerem technologicznym dla globalnych i lokalnych inicjatyw mobilnych firm i programistów w regionie Azji i Pacyfiku.
 
Dołącz do przeszło 30 tys. dyrektorów, przedsiębiorców, programistów i inwestorów z branży mobilnej z ponad 30 krajów na konferencji Global Mobile Internet Conference (GMIC), która odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 2 maja 2016 r. w centrum kongresowym China National Convention Center. Do zobaczenia przy stoisku N07!