WIADOMOŚCI

Chiny: Otwarcie biura w Pekinie

Published on:28 / September / 2016

Firma Infobip rozwija swoją działalność w Chinach – w zeszłym tygodniu odbyło się uroczyste otwarcie nowego biura w Pekinie, w którym wzięli udział klienci, partnerzy i pracownicy. To drugie biuro Infobip w Chinach, kraju dysponującym największym rynkiem mobilnym na świecie, gdzie firma obsługuje już kilku gigantów internetowych i technologicznych, jak również małe i średnie przedsiębiorstwa.

- „Wiele firm internetowych i technologicznych mających siedzibę w Pekinie poszukuje użytkowników poza granicami kraju. Infobip jest dla takich firm doskonałym partnerem technologicznym. Łącząc się z naszą platformą za pośrednictwem API lub interfejsu sieciowego, mogą one z łatwością rozpocząć i skalować rozmaite formy komunikacji oraz usług zabezpieczających wykorzystujących telefony komórkowe. Obecnie telefony komórkowe odgrywają zasadniczą rolę w uwierzytelnianiu, konwersji i zatrzymaniu użytkowników, w szczególności w przypadku sieci społecznościowych, usług internetowych, sklepów internetowych i aplikacji mobilnych, których sukces w dużym stopniu zależy od zdolności do przyciągnięcia i zatrzymania milionów (lub nawet miliardów!) użytkowników, potencjalnie z całego świata. Firmy z tej branży zgłaszają coraz większe zapotrzebowanie na niezawodne usługi o globalnym zasięgu, takie jak SMS-owe i głosowe uwierzytelnianie dwuczynnikowe, weryfikacja numerów telefonów komórkowych, powiadomienia oraz kampanie wszechkanałowe” – mówi Matija Razem, wiceprezes firmy Infobip ds. rozwoju.


Wszystkie te usługi odznaczają się międzynarodowym zasięgiem i doskonałą dyspozycyjnością oraz oferują wsparcie techniczne na poziomie inżynieryjnym. W ciągu ostatnich 12 miesięcy firma Infobip zainwestowała ponad 5 mln EUR w rozwój działalności w Chinach oraz planuje dalsze inwestycje w roku 2017 i 2018.