WIADOMOŚCI

Excite. Plan. Learn - konferencja Summer Connect zgromadziła 400 Infobipperów

Published on:20 / August / 2014

Po sześciu dniach networkingu, 100 szybkich spotkaniach, 20 warsztatach oraz licznych sesjach pytań i odpowiedzi konferencja Summer Connect nadal zdaje egzamin.

Półroczne spotkanie Infobipperów, zorganizowane w salach pałacu Bradamante w Vodnjanie na półwyspie Istria, zgromadziło łącznie ponad 140 osób. Kolejnych 260 uczestników wzięło udział w weekendowych uroczystościach, czyniąc tegoroczną konferencję Summer Connect największym zgromadzeniem w historii firmy Infobip.

Excite. Plan. Learn. – to słowa, wyrażające całą ideę konferencji. Zebrani pod wspólnym, pomarańczowym sztandarem, zidentyfikowaliśmy przyszłe możliwości oraz w przemyślany i logiczny sposób skonsolidowaliśmy wiedzę ze wszystkich części firmy, aby wykorzystać ją jako optymalną podstawę do planowania, podejmowania decyzji i wzrostu.

Pracowników firmy, którzy przylecieli na konferencję ze wszystkich stron świata, ogromnie ucieszyła sobotnia przerwa w pracy. Weekendowa impreza, trwająca przez cały dzień i noc, odbywała się w dwóch atrakcyjnych miejscach na półwyspie Istria i obejmowała dwa turnieje sportowe (siatkówka i piłka nożna). Było więc dużo czasu na odpoczynek w słońcu i dobrą zabawę.