WIADOMOŚCI

Firma Infobip znalazła się na krótkiej liście nominowanych do nagrody Global Carrier Awards 2016

Published on:27 / October / 2016
Z przyjemnością informujemy, że partnerska inicjatywa BaaS Infobip i Aircel India znalazła się na krótkiej liście w kategorii najlepszej innowacji SMS-owej (Best SMS Innovation) do nagrody Global Carrier Awards, wśród takich finalistów jak Airtel, Turk Telecom, Telarix i Telin.
 
Global Carrier Awards to ważne wydarzenie branżowe, w którym uczestniczą przedstawiciele kierownictwa i dyrektorzy naczelni czołowych światowych firm telekomunikacyjnych oraz dostawców technologii. W innych kategoriach nominacje otrzymały czołowe światowe firmy telekomunikacyjne i technologiczne, między innymi Deutsche Telekom, Etisalat, AT&T, Batelco, Orange i Tata.
 
Ceremonia rozdania nagród, organizowana przez Capacity Media, odbędzie się w 8 listopada w Paryżu. Infobip będzie jedynym dostawcą platformy do obsługi wiadomości w chmurze biorącym udział w tegorocznej edycji.
 
Oczywiście mamy nadzieję, że uda nam się powtórzyć ubiegłoroczny sukces, kiedy to zdobyliśmy nagrodę dla najlepszego dostawcy usług SMS A2P (Best A2P SMS Provider)  w ramach Messaging and SMS World Awards (imprezy również organizowanej przez Capacity). Ponieważ jednak konkurencja jest ostra, zwycięstwo będzie z całą pewnością zasłużone, niezależnie od tego, komu przypadnie. Do zobaczenia w Paryżu!