WIADOMOŚCI

Firma Infobip najlepszym dostawcą usług SMS A2P

Published on:30 / December / 2015

Podczas inauguracyjnej gali rozdania nagród Capacity Messaging and SMS World Awards nasza firma otrzymała nagrodę dla najlepszego dostawcy usług SMS A2P w roku 2015.

Ceremonia rozdania tych nagród promujących innowację, wiodące rozwiązania dla klientów i doskonałość w światowej branży wiadomości odbyła się w Londynie 1 grudnia 2015 roku. Ustalona pozycja w branży, nowatorskie podejście typu biznes jako usługa (Business-as-a-Service) do współpracy z operatorami oraz nowe innowacyjne produkty pozwoliły naszej firmie zatriumfować w grupie cenionych rywali.

Ivan Maksic i Kevin Britt z firmy Infobip z nagrodą

„Bardzo cieszymy się z otrzymania nagrody Capacity, która stanowi wyraz uznania dla naszego zaangażowania na rzecz doskonałości technicznej oraz troski o klientów i partnerów. Firma Infobip jest dumna, że może wyznaczać standardy wyjątkowych osiągnięć na rynku wiadomości i SMS-ów. Dla nas nagroda ta świadczy też o wartości, jaką branża dostrzega w modelu biznes jako usługa (Business-as-a-Service), co inspiruje nas do dalszego poszukiwania przełomowych rozwiązań i przesuwania granic jakości obsługi” – powiedział założyciel i dyrektor Infobip, Silvio Kutic.

Ponad 300 pracowników technicznych, w tym programistów, integratorów i personel pomocniczy, umożliwia nam wykorzystanie globalnego zasięgu sieciowego i portfela klientów do zapewnienia wysokiej jakości rozwiązań A2P w dziedzinie wiadomości, otwieranie nowych możliwości biznesowych i spełnianie potrzeb komunikacyjnych przedsiębiorstw na całym świecie.