WIADOMOŚCI

Infobip wstępuje do MEF

Published on:25 / November / 2015

Z przyjemnością informujemy, że niedawno zostaliśmy członkiem Forum Ekosystemu Mobilnego (ang. Mobile Ecosystem Forum), organizacji branżowej która skupia wszystkich przedstawicieli ekosystemu mobilnego i ma na celu promowanie interesów branży oraz usług mobilnych.

Jako jedno z największych stowarzyszeń branżowych MEF stanowi naturalny wybór dla firmy Infobip. Zaczęliśmy już aktywną współpracę w kilku kluczowych regionach: nasi przedstawiciele wzięli udział w zorganizowanym przez MEF wydarzeniu Connects Africa w Kapsztadzie oraz zostali powołani do Komitetu Sterującego MEF Afryka.

Forum Ekosystemu Mobilnego jest globalną organizacją branżową, która w sposób bezstronny i miarodajny zajmuje się kwestiami dotyczącymi rozszerzania ekosystemu mobilnego. Organizacja ta zapewnia swoim członkom globalną, międzysektorową platformę do networkingu, współpracy i doskonalenia rozwiązań branżowych. Celem jest przyspieszenie rozwoju zrównoważonego ekosystemu mobilnego, otwartego na wszystkich i zapewniającego usługi, które wzbogacają życie konsumentów na całym świecie. MEF powstało w 2000 roku i ma swoją siedzibę główną w Wielkiej Brytanii. Kapituły regionalne działają w Afryce, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Ameryce Północnej i Łacińskiej.

Plany współpracy Infobip i MEF obejmują intensyfikację działań – najpierw w Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie, a wkrótce potem w regionie Azji i Pacyfiku. Z niecierpliwością czekamy na możliwość wsparcia działalności MEF poprzez wykorzystanie naszej globalnej obecności, posiadanej wiedzy i potężnej sieci ekspertów dysponujących dogłębną znajomością technologii i rynków mobilnych na całym świecie.