WIADOMOŚCI

Infobip i MMA dokonały oficjalnego otwarcia biura w Recife

Published on:24 / November / 2015

12 listopada firma Infobip otworzyła swoje najnowsze biuro w brazylijskim mieście Recife, w stanie Pernambuco. Z tej okazji zorganizowaliśmy spotkanie przy kawie w sali Riomar Trade Center, w którym wzięło udział ponad 14 cenionych Gości i ekspertów. Podczas tego cieszącego się popularnością spotkania omawiano perspektywy wiadomości mobilnych w Brazylii, ze szczególnym uwzględnieniem pozytywnego oddziaływania firmy Infobip na cały ekosystem.

Jednym z prelegentów był dyrektor krajowy Infobip w Brazylii, Yuri Fiaschi, który przedstawił oferowane przez firmę rozwiązania dla przedsiębiorstw, a także omówił ogólny stan brazylijskiego rynku mobilnego.

Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy także dyrektor ds. rozwoju działalności w Ameryce Łacińskiej z organizacji Mobile Marketing Association, Thais Schauff, która przedstawiła zdobywców nagród Smarties 2015 dla najlepszych globalnych i regionalnych zastosowań technicznych w marketingu mobilnym.

Wzmocnienie naszej lokalnej obecności oznacza lepsze wsparcie techniczne i handlowe dla brazylijskich klientów. Z radością dzielimy się jednak także prawdziwie lokalną wiedzą ekspertów Infobip.