WIADOMOŚCI

Firma Infobip zdobyła nagrodę Mobile Business Excellence

Published on:23 / November / 2015

Z dumą informujemy, że podczas niedawnej ceremonii w Kuala Lumpur nasza firma została wyróżniona nagrodą Mobile Business Excellence Award w kategorii szybko rozwijających się spółek (Fast Moving Companies). Jest to prestiżowe wyróżnienie dla rozwijających się i odnoszących sukcesy firm z branży mobilnej w Malezji. Nagrody, przyznawane pod patronatem malezyjskiego Ministerstwa ds. Komunikacji i Multimediów (KKMM), stanowią wyraz uznania za doskonałe osiągnięcia osób fizycznych, przedsiębiorców, małych i średnich spółek oraz podmiotów międzynarodowych.

- Zapewnienie firmie ogólnej doskonałości wymaga dużego wysiłku całego zespołu, inspiracji, innowacji i zwykłej ciężkiej pracy. W Infobip mamy jednak duże doświadczenie w elastycznym działaniu na różnych poziomach – od technologii do podejścia biznesowego. Elastyczność pozwala spełnić wymagania klientów, wprowadzać innowacje i nieustannie się uczyć– powiedział Alen Smoljan, dyrektor zarządzający APAC w firmie Infobip.

 

W ciągu 5 lat obecności firmy Infobip w regionie Azji i Pacyfiku rozwojem działalności kierowało regionalne biuro w Malezji. W tym czasie poczyniliśmy znaczne inwestycje w badania i rozwój, wprowadzanie nowych produktów oraz szkolenie i wdrażanie pracowników. Dziś możemy z dumą zaliczyć w poczet naszych klientów czołowe przedsiębiorstwa, instytucje i firmy internetowe.

W skład komisji sędziowskiej przyznającej nagrody MBEA 2015 weszli przedstawiciele Malezyjskiego Forum Komunikacji i Treści Multimedialnych (CMCF), Malezyjskiej Komisji ds. Komunikacji i Multimediów (MCMC), Korporacji Rozwoju Multimediów (MDeC) oraz spółki Microsoft Malaysia Sdn Bhd.