WIADOMOŚCI

Infobip otwiera kolejne biuro – w Paryżu

Published on:04 / June / 2013

Niedawne otwarcie biura w Paryżu, to nie tylko rozszerzenie działalności firmy Infobip i ułatwienie korzystania z naszych usług francuskim klientom. To przede wszystkim wkroczenie mobilnego biznesu we Francji na kolejny poziom.

Nasze nowe biuro można znaleźć w świeżo wyremontowanym biurowcu Tour Albert w prestiżowej dzielnicy Paryża Rueil-Malmaison, siedzibie wielu korporacji, położonej o kilka minut od La Défense.

Kierowany przez naszego doświadczonego eksperta – Sandrę Basic, paryski oddział stanie się poważnym wkładem w poprawę naszej zdolności do kompleksowej obsługi klientów oraz dotrzymywania cennego partnerstwa biznesowego we Francji. Misja Infobip pozostaje ta sama – wspieranie przedsiębiorstw i poprawa ich pozycji konkurencyjnej, przez wdrażanie najwyższej jakości usług telefonii komórkowej.

Ponad 60 milionów użytkowników (ta liczba wciąż rośnie) czyni Francję jednym z największych rynków mobilnych w Europie i na świecie, w którym działa jedna z najpotężniejszych firm telekomunikacyjnych – Orange. Jej zróżnicowana oraz ogromna gospodarka oznacza szerokie możliwości dla rozwoju usług mobilnych, zwłaszcza marketingu mobilnego, komunikacji cyfrowej i m-płatności.