WIADOMOŚCI

Infobip przyjęty do PIIT

Published on:19 / December / 2013

Z przyjemnością ogłaszamy, że Infobip został przyjęty do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji (PIIT). Zgłoszenie o przyjęcie do PIIT zostało złożone dwa tygodnie temu, a w wyniku przeprowadzonego głosowania Infobip stał się Członkiem tej prestiżowej Izby. W trakcie odbywającej się w zeszły piątek uroczystości przyjęcia nowych Członków, Dyrektor ds rozwoju warszawskiego biura Infobip, Pan Marcin Papiński,  otrzymał Certyfikat Członkowski.

PIIT istnjeje od 1993 roku i skupia ponad 130 firm polskiego rynku telekomunikacyjnego i informatycznego, takich jak T-Mobile, P4, Asseco, Adobe, Oracle, Onet.pl czy Google Poland. Członkowstwo w PIIT jest kolejnym dowodem naszego poświęcenia rozwojowi własnych produktów jak również wielkiej uwagi jaką skupiamy na lokalnych ludziach, ich wiedzy i wsparciu.

- Zawsze jesteśmy bardzo wybiórczy w kwestii naszych partnerów. W efekcie obszernego przeglądu lokalnych organizacji, zdecydowaliśmy się zgłosić swoją kandydaturę do członkostwa w PIIT. Przyjęcie Infobip do PIIT jest dowodem na to, że nasza Firma jest poważnym graczem na lokalnym rynku i oferuje wiele emocjonujących możliwości na przyszłość, powiedział Pan Papiński.