WIADOMOŚCI

ITW 2014 – Wróciliśmy

Published on:25 / April / 2014

Świetnie jest być na corocznym spotkaniu społeczności telekomunikacyjnej w Północnej Ameryce – Międzynarodowym Tygodniu Telecom. Bierzemy udział w wystawie ITW po raz trzeci. Jak do tej pory jesteśmy zadowoleni z naszego udziału i wpływu w targach ale jak to mówią, do trzech razy sztuka.

Wystawa ITW rozpoczyna się w niedzielę 11 Maja i potrwa do 14 Maja oferując wyjątkową okazję do zapoznania się z naszymi aplikacjami, wysyłką SMS czy bazą numerów telefonicznych dla przedsiębiorstw.

Od lat, targi ITW w Ameryce Północnej oferują wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktów biznesowych skupiając największe firmy z branży z całego świata. Z czasem, wystawa stała się najważniejszym wydarzeniem w branży telekomunikacyjnej w całej Ameryce Północnej umożliwiając pogłębienie istniejących relacji biznesowych wsród dostawców i klientów. W zeszłym roku międzynarodowy Tydzień Telecom gościł ponad 5,500 delegatów reprezentujących ponad 1,800 firm z ponad 140 krajów na całym świecie.

Możesz umówić się na spotkanie przed wystawą, podczas niej, lub zwyczajnie odwiedźić nasze stoisko (numer 1514) gdzie udzielimy szczegółowej odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania na temat naszych produktów i działalności Infobip.