WIADOMOŚCI

Kampanie SMS-owe przez email: Flash SMS i obsługa wielu odbiorców

Published on:20 / August / 2014

Używaj znanego sobie (dowolnie wybranego) klienta poczty elektronicznej do prowadzenia SMS-owych kampanii marketingowych z wieloma identyfikatorami odbiorców i funkcjami SMS, dzięki naszej usłudze EmailToSMS.

Ta łatwa do wdrożenia usługa umożliwia wysyłanie kampanii SMS-owych bezpośrednio z klienta poczty elektronicznej, bez żadnych trudności i bez potrzeby opanowania nowych narzędzi i technologii. Przesłanie kontaktów sprowadza się do załączenia arkusza programu Excel. 

Poza istniejącymi funkcjami zaoferowaliśmy ostatnio następujące usprawnienia:

Zarządzanie nadawcami: różne marki i linie produktów


Prowadzisz różne kampanie dla różnych marek lub linii produktów? Teraz nasza usługa EmailToSMS umożliwia łatwą obsługę kampanii obejmujących wiele marek, nawet jeśli wymagają one używania różnych identyfikatorów nadawcy. Możesz z łatwością zmieniać alfanumerycznych użytkowników, opracowywać wiadomości w znanym sobie interfejsie poczty elektronicznej i wysyłać skuteczne kampanie SMS-owe. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla dużych firm, które zarządzają kilkoma markami i programami lojalnościowymi, w związku z czym muszą używać różnych identyfikatorów nadawcy.

Po zarejestrowaniu identyfikatora nadawcy nadawcę kampanii można zmienić, zmieniając po prostu temat lub tytuł e-maila. W ten sposób wszystkie wiadomości pochodzące z tego e-maila zostaną dostarczone na telefony komórkowe z nazwą nadawcy wskazaną w tych polach.

Funkcja Flash SMS


Dostarczaj wyskakujące wiadomości w formacie Flash, które pojawiają się bezpośrednio na ekranie telefonu komórkowego klienta. Po odebraniu wiadomości te nie są zapisywane w wiadomościach odebranych, co daje możliwość opracowania bardziej skomplikowanych programów lojalnościowych, mających na celu głębsze zaangażowanie i zainteresowanie lojalnych klientów marki. Użytkownicy, którzy nie chcą używać do tego celu specjalistycznych narzędzi SMS-owych, mogą skorzystać z usługi EmailToSMS , która pozwala dostarczać takie SMS-y ze znanego użytkownikowi klienta poczty elektronicznej, takiego jak Gmail, Outlook, Yahoo itp.