WIADOMOŚCI

Nagrody Total Telecom Africa Awards: Infobip finalistą w kategorii najlepszych usług dla przedsiębio

Published on:27 / May / 2015

Firma Infobip znalazła się na krótkiej liście nominowanych do tegorocznej nagrody Total Telecom Africa Awards w kategorii najlepszych usług dla przedsiębiorstw, za wprowadzone w zeszłym roku w RPA rozwiązanie obejmujące kompleksową obsługę wiadomości.

Ten kompleksowy system telekomunikacyjny i IP został opracowany z myślą o zapewnieniu niezrównanego poziomu jakości i sprawności technicznej w dziedzinie wiadomości dla przedsiębiorstw.

Po dwóch latach pracy firmy Infobip w RPA powstał system, który umożliwia firmom otwieranie bezpośredniej komunikacji z użytkownikami, niezależnie od liczby wiadomości SMS, lokalizacji odbiorcy i typu telefonu komórkowego.

System opiera się na wewnętrznie opracowanej architekturze, pierwszej tego rodzaju w RPA i stanowi unikalną koncepcję techniczną na skalę światową.

O tytuł najlepszego dostawcy usług dla przedsiębiorstw ubiegają się także firmy Huawei, MTN Nigeria i Orange.

Nagrody Africa Awards przyznawane są za wyjątkowe osiągnięcia i innowacje, wprowadzane przez firmy i osoby prywatne, które przyczyniają się do sukcesu branży telekomunikacyjnej w Afryce. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 26 maja 2015 r.