WIADOMOŚCI

Nowa moc SMS API

Published on:29 / June / 2015

Niedawno wprowadziliśmy nową, udoskonaloną i przeprojektowaną wersję naszego jednolitego SMS API. Programiści mogą uzyskać wysokie możliwości dla swoich aplikacji i szybko rozwiązać swoje potrzeby związane z wysyłaniem wiadomości w dowolnie wybranym języku programowania.

Unowocześniony REST SMS API może być przetwarzany przez dowolnego klienta HTTP.

Integracja przebiega bardzo szybko, za sprawą łatwych do zastosowania metod i parametrów. Przygotowaliśmy dokumenty, przykłady i samouczki, które pomogą programistom szybko poznać zasady działania całego API i jego funkcje. Ponadto każdy przykład dostępny jest w JSON, XML, cURL, PHP, Ruby, Python, Java, C# i JavaScript, co na pewno przyśpieszy proces programowania.

Oferujemy wysoką logikę i wydajność SMS-ów. Takie funkcje, jak wiele SMS-ów do wielu destynacji umożliwiają aplikacjom i systemom informatycznym wysyłanie wielu SMS-ów do wielu destynacji poprzez wywołanie tylko jednej metody API.

Samouczek dotyczący SMS-ów Unicode wyjaśnia, jak wysyłać wiadomości Unicode za pośrednictwem binarnych metod „Wyślij SMS”. Funkcje języka i transliteracji umożliwiają pełne wykorzystanie tekstu SMS-ów bez używania znaków Unicode.

Dostosowana do potrzeb klienta identyfikacja masowa i identyfikacja wiadomości pozwala zidentyfikować każdy SMS wysyłany z platformy klienta. Zaawansowane funkcje obejmują też harmonogram wysyłania SMS-ów oraz okres ważności.

Kodowanie w preferowanym języku programowania umożliwia uzyskanie idealnej kompatybilności SMS API z aplikacją klienta. Nasze samouczki pomagają na każdym etapie – od wprowadzenia do API po przykłady zaawansowanych zastosowań do tworzenia struktur przy użyciu SMS API oferowanego przez Infobip.

W ciągu kilku minut można uzyskać łączność z platformą Infobip do profesjonalnej obsługi SMS-ów! Aplikacje i systemy uzyskują pełną funkcjonalność i wydajność obsługi SMS-ów oraz zdolność dotarcia do każdego użytkownika mobilnego w dowolnym miejscu na świecie.

Więcej informacji o naszym nowym SMS API można znaleźć na nowej stronie dla programistów.