WIADOMOŚCI

Otwarcie ośrodka badań i rozwoju w Pune w Indiach

Published on:27 / September / 2016

Nasza firma intensywnie skupia się na przedsiębiorstwach i telekomunikacji, a filarem jej strategii biznesowej pozostaje tworzenie lokalnej obecności. Ponieważ realizujemy coraz więcej projektów w Azji, potrzebny jest nam solidny ośrodek techniczny w Indiach. Pozwoli nam to na dalsze zwiększenie możliwości obsługi dużych przedsiębiorstw oraz zorganizowanie jeszcze szybszego wsparcia technicznego i operacyjnego. Z tego względu otwarcie nowego ośrodka badań i rozwoju w Pune stanowi istotny krok dla całej firmy – powiedziała CTO i współzałożycielka Infobip, Izabel Jelenic.

Infobip zachowuje najwyższe standardy ciągłego dostarczania. Zwinne struktury produktów i rozwoju są kształtowane oraz zaopatrzane pod kątem możliwie jak najszybszego reagowania na potrzeby klientów i rynków.

Do września 2016 roku firma Infobip zwiększyła liczbę prowadzonych ośrodków badań i rozwoju do 7 placówek w 5 krajach. Kilka miesięcy temu otworzyliśmy ośrodek badań i rozwoju w Petersburgu w Rosji, wynosząc naszą działalność na prawdziwie międzynarodowy poziom.

Zapraszamy do odwiedzenia działu „Inżynieria”, w którym można dowiedzieć się więcej o zasadach i technologiach stosowanych przez naszych programistów oraz o tym, jak radzą sobie oni z takimi wyzwaniami jak skalowanie, ciągłe dostarczanie, jakość kodu itp.