WIADOMOŚCI

Otwarcie biura w Shenzhen

Published on:24 / December / 2015

Kulminacją udanej współpracy naszej firmy z chińską branżą technologiczną i mobilną była dzisiejsza ceremonia oficjalnego otwarcia naszego biura w Shenzhen w Chinach. Lokalne biuro jeszcze bardziej wzmocni naszą wyjątkową pozycję, umożliwiającą zapewnienie doskonałej jakości usług biznesowych firmom programistycznym, technologicznym, finansowym i medialnym oraz operatorom komórkowym.

„Chiny to potężna gospodarka i motor, który napędza świat. Jesteśmy pewni, że będziemy mieć dalszy wpływ na rozwój chińskiej branży technologicznej. Współpracowaliśmy już z gigantami technologicznymi w tym kraju, a teraz dążymy do zapewnienia naszym klientom jeszcze lepszej obsługi poprzez silną obecność lokalną” – powiedział założyciel i dyrektor naczelny firmy Infobip, Silvio Kutic.

Silvio Kutic składa pierwszy podpis w nowym biurze

W regionie Azji i Pacyfiku firma Infobip działa już w Kuala Lumpur, Bangkoku, Tajpej, Manili, Dżakarcie, Hanoi i Seulu. Otwarcie biura w Shenzhen stanowi kulminację starannie zaplanowanego wejścia na jeden z wiodących rynków na świecie.

Usługi oferowane przez firmę Infobip obejmują bieżący rozwój, aktywny monitoring i pełne wsparcie techniczne. Firma szczyci się czołowym w branży czasem odpowiedzi i rozwiązywania problemów. Nasza globalna platforma umożliwia firmom dostarczanie komunikatów biznesowych na 6 mld urządzeń mobilnych w 190 krajach. Operatorom sieci komórkowych oferujemy innowacyjny model współpracy biznes jako usługa (Business-as-a-Service), który pozwala im rozpocząć i prowadzić dochodową działalność w branży SMS A2P, bez inwestycji, ryzyka czy kosztu posiadania oraz przy drastycznym skróceniu czasu do wejścia na rynek.

Trzeba to uczcić

„Nasz portfel dla przedsiębiorstw szybko ewoluuje i obejmuje różne kanały komunikacji mobilnej (wiadomości SMS, wiadomości głosowe, powiadomienia wypychane, wiadomości OTT, wiadomości e-mail itp.). Ma to na celu umożliwienie komunikacji wszystkimi dostępnymi kanałami za pośrednictwem jednej platformy” – dodał Silvio Kutic.

Szacowni goście, partnerzy i Infobipperzy cieszą się chwilą

Na otwarciu pojawili się założyciele firmy Infobip, przedstawiciele kierownictwa z centrali i regionów oraz wielu szacownych Gości, w tym partnerów i klientów firmy Infobip z Chin. Obecni byli między innymi przedstawiciele dużych firm telekomunikacyjnych, z branży technologii mobilnych i OTT. Ponadto w uroczystości wzięli udział przedstawiciele Konsulatu Generalnego Wielkiej Brytanii, dając wyraz wsparcia dla wejścia firmy Infobip na rynek chiński. Miało to związek z ostatnimi wysiłkami ChRL i Wielkiej Brytanii zmierzającymi do zacieśnienia współpracy gospodarczej.