WIADOMOŚCI

Październik: do zobaczenia na wydarzeniach GSMA na całym świecie

Published on:28 / September / 2015

Monetyzacja A2P, zapobieganie oszustwom i możliwości związane z ekosystemem wiadomości to tylko niektóre tematy wydarzeń GSMA, które odbędą się w październiku na całym świecie. Nasza firma, jako wieloletni partner GSMA występuje w charakterze sponsora, wystawcy i prelegenta na trzech z tych spotkań.

Wydarzenie BARG Latin America Meeting, organizowane przez Claro, odbędzie się w dniach 6–7 października w mieście Antigua w Gwatemali. Prelekcja naszego wiceprezesa, Massimo Cristiniego, koncentrować będzie się na nowym modelu biznes jako usługa (Business-as-a-Service), który umożliwia MNO prowadzenie doskonałej technicznie i przynoszącej zyski działalności A2P SMS, bez konieczności dokonywania inwestycji czy ponoszenia ryzyka. Model ten eliminuje całkowity koszt nabycia i posiadania oraz pozwala na szybsze wprowadzanie na rynek w szybko zmieniającym się środowisku, które składania firmy telekomunikacyjne do zmiany strategii biznesowej i podejścia do wiadomości.

Będą tam również obecni członkowie naszego zespołu ds. telekomunikacji, z którymi będzie można omówić informacje branżowe i możliwości biznesowe. Aby umówić się na spotkanie z nimi, kliknij tutaj.

Mniej więcej w tym samym czasie, w dniach 6–8 października, w Casablance w Maroku spotka się grupa GSMA ds. oszustw i bezpieczeństwa (GSMA Fraud and Security Group). Nasz specjalista ds. telekomunikacji, Makeda Antoine, skupi się na bezpieczeństwie wiadomości, prezentując udane wdrożenie SMS-owej zapory ogniowe (sGate), przynoszące dużej sieci pozytywne rezultaty i korzyści obejmujące okres kilku lat. Aby spotkać się z naszym zespołem w Maroku i porozmawiać o bezpieczeństwie oraz monetyzacji w dziedzinie SMS A2P, skontaktuj się z nami już teraz. Nasz zespół można będzie znaleźć przy stole wystawowym nr 1.

Na koniec, w dniach 19–22 października, będziemy uczestniczyć jako wystawca w wydarzeniu WAS Networking and Information Sharing w Bangkoku w Tajlandii, które odbędzie się na 4. piętrze centrum konferencyjnego Intercontinental. Zaplanuj spotkanie z naszym zespołem–czekamy w Pinnacle Hall – do zobaczenia! -