WIADOMOŚCI

Platforma Infobip: 150 000 kont, a liczba ta stale rośnie

Published on:24 / February / 2015

Liczba kont na naszej profesjonalnej platformie komunikacji SMS-owej sięgnęła niedawno 150 000. Platforma ta, zaprojektowana, opracowana i prowadzona przez naszą firmę od niemal dziesięciu lat, należy do najbardziej zaufanych platform A2P SMS. Posiadamy 5 własnych centrów danych na świecie i wykorzystujemy rozproszoną geograficznie infrastrukturę do zapewnienia najwyższej jakość komunikacji tekstowej w 190 krajach.

 

Do naszych klientów należą hurtownicy, przedsiębiorstwa, firmy OTT oraz programiści wykorzystujący nasze  rozwiązanie weryfikacji dwuczynnikowej, a także organizacje typu non-profit, instytucje władz państwowych i organizacje społeczne.

W 2014 roku zainwestowaliśmy ponad 2 mln EUR w sprzęt i łączność, aby zmodernizować platformę i zapewnić jej szczytową wydajność.

Sama inwestycja nie wystarczyłaby jednak bez powołania i przeszkolenia specjalistycznych zespołów technicznych zajmujących się badaniami i rozwojem oraz konserwacją platformy. Dowodem na wytężoną pracę tych zespołów są też przyznane firmie Infobip certyfikaty bezpieczeństwa, w tym PCI DSS i ISO 27001.

Łącząc się z platformą, firmy mogą wybrać gotowe API, opracowane i w pełni zarządzane przez naszych programistów, przyjazne dla użytkownika aplikacje internetowe lub opcje integracji z bazą danych. Niezależnie od wybranej opcji, zapewniamy klientom wyjątkowe połączenie doświadczenia i profesjonalizmu, potwierdzone przez jedną z największych sieci nietelekomunikacyjnych na świecie.

Weź udział w naszych warsztatach MWC, aby dowiedzieć się więcej o ewolucji profesjonalnych platform komunikacyjnych w roku 2015!