WIADOMOŚCI

Portal Infobip z 2-etapową weryfikacją dla większego bezpieczeństwa

Published on:10 / July / 2017

Nazwa użytkownika i hasło nie zapewniają wystarczającej ochrony. Dobra wiadomość jest taka, że teraz na portalu Infobip można włączyć weryfikację dwuetapową, zapewniając dodatkowy poziom zabezpieczeń swojemu kontu.

Użytkownicy portalu mogą teraz otrzymywać poświadczenia logowania w postaci jednorazowego hasła lub kodu PIN (OTP) dostarczanego na telefon komórkowy w formie SMS-a lub wiadomości głosowej.

Aby włączyć weryfikację dwuetapową, wystarczy po prostu kliknąć odpowiedni przełącznik w ustawieniach konta na portalu, zwiększając bezpieczeństwo swojego konta.

2FA Account Settings Button

Co więcej, wiadomość uwierzytelniająca dostarczana jest bez względu na lokalizację, podobnie jak portal Infobip, do którego dostęp uzyskać można z dowolnego miejsca. Globalny zasięg Infobip obejmuje 800 sieci w 190 krajach, więc nie ma znaczenia, skąd chcesz uzyskać dostęp do swojego konta – kod PIN zapewniający bezpieczny dostęp otrzymasz w ciągu kilku sekund.

Dołącz do długiej listy klientów, którzy zwiększyli bezpieczeństwo swoich kont dzięki weryfikacji 2FA. Dbaj o dane swoje, swoich klientów i pracowników.

ZABEZPIECZ SWOJE KONTO JEDNYM KLIKNIĘCIEM

WŁĄCZ WERYFIKACJĘ 2FA JUŻ DZIŚ