WIADOMOŚCI

Infobip na konferencjach

Published on:08 / May / 2013

Wewnętrznie zbudowana globalna platforma oraz portfolio działających w chmurze produktów były prezentowane w trakcie ostatnich konferencji i targów w Polsce. W trakcie Konferencji Mobile Solutions w Krakowie nasz zespół opowiadał o powiadomieniach push oraz USSD, ilustrując wykład przykładami użycia takimi jak geo-lokalizacja czy Facebook przez USSD.


INFOBIP NA KONFERENCJACH


Galeria zdjęć z konferencji

Uczestnicy konferencji mogli połączyć się z numerem demo USSD i skorzystać z usługi, która oferuje wiele możliwych zastosowań w marketingu, finansach, sprzedaży i innych segmentach.

Targi eHandlu w Poznaniu były okazją do zaprezentowania Centili, płatności mobilnych Infobip. Centili oferuje szybką integrację płatności mobilnych przy konkurencyjnej wypłacie, otwierając nowy kanał płatniczy dla sprzedawców chcących udostępnić swoją ofertę klientom, którzy nie mają dostępu do kart kredytowych.

Struktura naszej platformy mobilnej pozwala osiągnąć miliardy użytkowników telefonów komórkowych w 190 krajach. Oparta jest na geograficznie rozproszonych centrach danych, zaawansowanym monitoringu oraz wsparciu technicznym działającym w trybie 24/7, zapewniając niezawodny i bezpieczny kanał komunikacyjny i transakcyjny dla firm na całym świecie.