WIADOMOŚCI

Prezentujemy Social Invites – najlepszą aplikację do rekomendacji

Published on:22 / September / 2014

Czy istnieje lepszy sposób na promocję aplikacji, niż umożliwienie zadowolonym użytkownikom podjęcia roli jej ambasadorów?

Czy odbiorcy podatni na opinie znajomych nie stanowią najlepszej grupy docelowej? Narzędzie Social Invitesumożliwia wykorzystanie osobistych kontaktów użytkownika do dostarczania informacji o produktach bezpośrednio na telefony komórkowe potencjalnych nowych użytkowników. Informacje przekazywane są przy użyciu jedynego standardu wiadomości przyjętego na wszystkich telefonach komórkowych – SMS.


Użytkownik może wysłać z aplikacji do osób ze swojej listy kontaktów w telefonie wiadomość SMS z zaproszeniem do pobrania aplikacji. Użytkownik nie płaci za wysłanie SMS-a. W telefonie odbiorcy wiadomość wyświetla się jako przychodząca od osoby z listy kontaktów, co gwarantuje, że zostanie przeczytana. A to jeszcze nie koniec.

Pozyskiwanie nowych użytkowników w 2 prostych krokach


SMS zawiera łącze do pobrania, za pośrednictwem którego użytkownik może przejść bezpośrednio na stronę pobierania w sklepie z aplikacjami dla danego systemu operacyjnego, co uniemożliwia odwrócenie jego uwagi przez produkty konkurencji. Pozwala to na konwersję użytkowników w momencie, gdy ich zainteresowanie jest najwyższe. Użytkownik musi tylko otworzyć wiadomość SMS i kliknąć łącze.


Zintegrowanie Social Invitesz aplikacją wymaga jedynie minimalnego wysiłku. Nasza biblioteka programistów i API pozwalają klientom lepiej wykorzystać swoje zasoby i skupić się na najważniejszym aspekcie aplikacji – wrażeniach użytkownika.

Interfejs użytkownika z możliwością pełnego dostosowania zapewnia bezproblemowy wybór kontaktów i śledzenie statusu zaproszeń w każdym środowisku wizualnym i systemie operacyjnym telefonu komórkowego.

Brzmi ciekawie?  Pobierz naszą broszurę, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu Social Invites.