WIADOMOŚCI

Szyte na miarę rozwiązania komunikacyjne dla Asseco Business Solutions

Published on:06 / June / 2014

Współpraca Infobip z Asseco Business Solutions będzie opierać się na wykorzystaniu możliwości komunikacji z wykorzystaniem wiadomości SMS w systemach Asseco WAPRO.

 „Chcąc wejść na nowe rynki z naszą ofertą, jakiś czas temu opracowaliśmy nowe podejście do zarządzania subkontami, tworząc API dopasowane do istniejących produktów. Dodatkowo, nasz zespół umożliwił klientom automatyczne tworzenie i zasilanie kont. Praca nad tym projektem doprowadziła do podpisania umowy z Asseco Business Solutions oraz zaimplementowania naszych usług SMS bezpośrednio w aplikacjach Asseco WPRO. Użytkownicy tego oprogramowania mogą wysyłać wiadomości bez wychodzenia z programu. Dodatkowo każdy klient Asseco WAPRO otrzyma 50 darmowych wiadomości SMS automatycznie przydzielonych przez nasz system. Współpraca z Asseco Business Solutions jest dla nas bardzo ważna, liczymy na obustronne korzyści już od początku naszych wspólnych działań“ – mówi Leonid Bandrivchak, Dyrektor Regionalny Infobip.

Asseco Business Solutions to jeden z wiodących producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw w Polsce. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania wspomagające zarządzanie, które wdrożyła już w 23 krajach Europy. Asseco BS należy też do międzynarodowej Grupy Asseco, obecnej w 30 krajach świata. 

„Cieszymy się, że zostaliśmy pierwszym na rynku autoryzowanym dostawcą komunikacji SMS dla oprogramowania Asseco WAPRO. Współpraca ze znanym producentem systemów dla MSP pozwoli nam lepiej dotrzeć do segmentu małych i średnich firm. Już w pierwszych dniach po uruchomieniu rozwiązania otrzymaliśmy liczne zapytania od kwiaciarni, pubów, hurtowni, itp.” - dodaje Marcin Papiński, Dyrektor ds. Rozwoju Infobip Polska.