WIADOMOŚCI

TECHNOLOGIA WYSYŁKI WIADOMOŚCI W NAJLEPSZYM WYDANIU

Published on:24 / October / 2013

Po zakończeniu kolejnych kluczowych inwestycji w technologię platformy Infobip, nasza dostępność jest jeszcze większa, a czas dostarczania wiadomości do tysiecy klientów i partnerów wysyłających wiadomości SMS oraz dokonujących mobilnych platności za pomocą naszych usług w chmurze, jeszcze szybszy.

Infobip jest jednym z niewielu światowych dostawców usług mobilnych, który dba o każdy aspekt swojej niezawodnej technologii we własnym zakresie. Jest ona tworzona, zarządzana i programowana przez naszych specjalistów wewnętrznie, nasze IP Core  z połączeniami do sieci operatorów komórkowych na całym świecie zapewnia maksymalną stabilność oraz najwyższe wskaźniki dostarczczania – niezależnie od kraju, sieci oraz ilości.

Najnowsze udoskonalenia IP Core, tak samo tak jak wcześniejsze, były zaplanowane i zrealizowane przez zespół naszych inżynierów. Jak zawsze w tego typu projektach, polegaliśmy na naszej obszernej wiedzy technicznej, globalnym doświadczeniu oraz na świadomości, potrzeb klienta i jego wymagań wobec naszej technologii, powiedział Dyrektor ds. Technologii, Izabel Jelenic.