WIADOMOŚCI

INTEGRACJA Z MAGENTO

Published on:27 / March / 2013

Infobip jest dumny ze współpracy z Magento, platformą e-commerce używaną przez ponad 150 000 sklepów. Infobip StoreSMS daje klientom dostęp do możliwości Infobip SMS poprzez platformę Magento, umożliwiając kontakt z klientem i powiadomienia o zmianie statusu zamówienia.

Infobip to międzynarodowi specjaliści IT z zakresu komunikacji mobilnej i płatności B2B, posiada szerokie doświadczenie którego wynikiem jest samodzielnie stworzony zestaw narzędzi.  Utrzymuje relacje z firmami na całym świecie, dostarczając nowoczesne rozwiązania IT i tworząc możliwości rozwoju.

Stworzona w 2008, platforma Magento znalazła uznanie wśród wiodących marek takich jak National Geographic, The North Face, Adidas, Villeroy and Boch, Lacrosse, Castorama, Goodyear..

Rozwiązanie oferuje szeroki wachlarz aplikacji oraz atrakcyjny punkt dostępu dla sieci detalicznych, sklepów i mniejszych przedsiębiorstw. Może zostać pobrane za darmo z Magento Connect, platformy która działa podobnie do Google Play czy App Store. Rozszerzenie zostało zbudowane we wsółpracy z  Snowdog.