WIADOMOŚCI

Wesołych Świąt!

Published on:27 / December / 2013

Podczas gry rok 2013 zbliża się ku końcowi, składamy naszym Partnerom, Klientom i wszystkim, którzy czytają tę wiadomość, najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

To był wspaniały rok – rok, w którym zaprezentowaliśmy portfolio naszych usług i rozwiązań na ponad stu wydarzeniach wokół naszego globu. Wspięliśmy się na wyżyny jakości bezpieczeństwa wprowadzając na całym świecie dwuskładnikowe uwierzytelnienie dla aplikacji mobilnych. Osiągnęliśmy pełny zasięg dla usług USSD w Republice Południowej Afryki i staliśmy się pierwszą firmą, która wprowadziła na tamtejszy rynek USSD inicjowane poprzez Internet. 

Wśród wielu najwyższej klasy rozwiązań, które podniosły jakość naszych usług, wprowadzenie ¥Coins zagwarantowało nam rewolucyjne wkroczenie na rynek Japoński w roli bramki płatności mobilnych.

W rzeczy samej, jest bardzo dużo pozytywów wokół których możemy budować i rozwijać się przez cały przyszły rok, a wszystkie powiązane są z sukcesami naszych Partnerów. Tymczasem Święta są również okresem, w którym można zatrzymać się na chwilę i delektować osiągnięciamy dokonanymi na już przebytej drodze – zbudowanej na silnych fundamentach jednej z najważniejszych usług przemysłu mobilnego.

Pierwszy w historii SMS został wysłany ponad 20 lat temu właśnie w Święta Bożego Narodzenia. Do dnia dzisiejszego pozostaje on preferowanym i obdarzonym największym zaufaniem kanałem komunikacji mobilnej. W roku 2014 oczekuje nas jeszcze więcej nowości zarówno w usługach operających się na SMS-ach, jak i płatnościach mobilnych i notyfikacjach PUSH, które wspólnie tworzą potężny miks dla każdej strategii mającej na celu zwiększenie zaangażowania klientów.

Wesołych Świąt życzą pracownicy Infobip!