WIADOMOŚCI

Zasięg SMS-ów dwukierunkowych obejmuje Bangladesz i Filipiny

Published on:28 / June / 2016
Zaawansowane rozwiązanie SMS-ów  dwukierunkowych, łatwy w integracji API SMS  REST, krótkie kody i VLN (długie numery  wirtualne), zaawansowany zestaw narzędzi do  zarządzania oraz dogłębne narzędzia  raportowania są teraz dostępne do zapewnienia  szybkiej i bezpiecznej komunikacji pomiędzy  firmami a konsumentami w Bangladeszu oraz na  Filipinach.  
 
Nasza własna technologia umożliwia  błyskawiczne przekazywanie wiadomości  przychodzących na platformę klienta. Od teraz  klienci mogą odbierać wiadomości za  pośrednictwem naszego  pełnofunkcyjnego portalu bądź też za  pośrednictwem wypychanych i przyciąganych  wiadomości e-mail, SMPP i HTTP. Wiadomości  przychodzące można łatwo filtrować, sortować i  grupować, co ułatwia wydajne zarządzanie  wieloma kampaniami jednocześnie.  
 
Oferowana przez firmę Infobip usługa SMS-ów  dwukierunkowych (2-Way SMS) obejmuje  całodobowe wsparcie techniczne, współpracę z  operatorami sieci komórkowych na całym świecie,  najlepsze wyniki techniczne i pomoc osobistego  opiekuna klienta. Z każdym dniem rośnie liczba  firm, które nam zaufały. Są wśród nich startupy,  marki i agencje reklamowe z całego świata.  
 
Sprawdź listę 52 krajów, w których oferujemy  obecnie naszą usługę. Zachęcamy też  do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych  informacji i konsultacji.