DLA OPERATORÓW

USSD Centre

Więcej niż tekst. Interaktywność.

Ponad 5 miliardów abonentów sieci GSM na świecie daje USSD zbliżony do SMS potencjał oddziaływania, dodatkowo wzmocniony jego wysoką interaktywnością i konwersacyjnym charakterem przy jednoczesnym utrzymaniu szybkiej i spersonalizowanej formy.

Wdrożenie

Wielu operatorów pozsotaje nieświadomych znaczenia tej usługi i sposobu w jaki może ona zwiększyć zysk. Największą przeszkodą jest zazwyczaj brak wymaganej infrastruktury. Właśnie z powodu kosztów integracji i początkowej fazy przedsięwzięcia opłacalność tej usługi w spojrzeniu krótkoterminowym oceniana jest jako wątpliwa.

Jednak, wcale nie musi tak być.

Współpraca z Infobip zapewnia kompletny i w pełni funkcjonalny ekosystem, zmniejszający koszt inwestycji do zera. Połączymy Cię z naszą wielką bazą przedsiębiorstw i instytucji finansowych, zintegrujemy się z Twoją platformą i zapewnimy kompletny zestaw narzędzi zarządzających.

Wzmocnij swoje usługi, rozszerz ich funkcjonalność

USSD Centre firmy Infobip pozwala operatorom umocnić powiązanie z rynkiem i wzbogacić doznania swoich abonentów i klientów personalizacją i interakcją. Jest to łatwe do integracji i wszechstronne rozwiązanie ponieważ Infobip przejmuje na siebie cały proces intemplementacji i utrzymywania platformy.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o USSD.