Usługi

Komunikacja Dwukierunkowa

Wysyłaj i odbieraj SMS-y bezpośrednio w aplikacji

Połączenie wychodzących i przychodzących SMS-ów w potężne środowisko komunikacyjne, zapewni natychmiastową interakcję z odbiorcami Twoich kampanii mobilnych, promocji i innych usług, wymagających odpowiedzi abonenta.

Firmy, wprowadzając do swojej działalności, bazującą na spersonalizowanych wiadomościach SMS konwersację ze swoimi klientami, zwiększają wśród nich jeszcze bardziej poczucie intymności i troski, którą ich otaczają.

Identyfikacja potrzeb interakcji mobilnej

Przypomnienia o spotkaniu, potwierdzenia zamówień i inne zadani, wymagające odpowiedzi lub potwierdzenia od strony odbiorcy, muszą być przekazane w kilka sekund. Dwukierunkowa usługa firmy Infobip oferuje możliwość połączenia z klientami szybko i o dowolnej porze.

W jaki sposób dwukierunkowa usługa firmy Infobip może wspomóc twoją działalność?

Nasze produkty są w całości zintegrowane, a to znaczy, że możesz wysyłać i odbierać SMS-y, zbierać i analizować wyniki swojej działalności, prowadzić dynamiczne kampanie wysyłkowe - wszystko z jednego miejsca. Wszystkie kampanie wysyłkowe są kontrolowane i śledzone od chwili wysłania wiadomości z Twojej aplikacji lub ich wygenerowania przy pomocy naszych portali internetowych, zapewniając pomyślne ich dostarczenie do klienta i poprawny odbiór odpowiedzi. Cały proces jest w pełni intuicyjny i możesz rozpocząć korzystanie z naszych usług w przeciągu zaledwie kilku minut.

Dwukierunkowa usługa firmy Infobip oferuje zróżnicowane ścieżki odpowiedzi takie jak hostowane kart SIM, wirtualne karty SIM i numery dedykowane co pozwala na wybór najbardziej opłacalnej metody komunikacji. Każda usługa objęta jest wsparciem technicznym działającym w trybie 24/7 oraz API pozwalającym developerem na integrację przez SMPP/HTTP.

2-kierunkowe usługi to:

  • Spersonalizowana, bezpośrednia i natychmiastowa interakcja z klientem
  • Możliwość przypisania jednego lub więcej dedykowanych numerów
  • Numery powiązane bezpośrednio z kontem Infobip
  • Możliwość obsługi wirtualnych kart SIM w oparciu o wirtualny hosting
  • Natychmiastowa obsługa i przetwarzanie przychodzących wiadomości
  • Odpowiedzi przechowywane w skrzynce odbiorczej, przekazywane jako email lub do aplikacji poprzez API
  • Możliwość dostępu do wielu funkcji, takich jak słowa kluczowe czy automatyczne odpowiedzi
  • Dostępność usługi jest bezpośrednio powiązana z SMSC, co wyłącza ryzyko awarii karty SIM

*Wirtualny SIM pozwala na przekazywanie przychodzących wiadomości SMS bezpośrednio do aplikacji używającej dedykowanego numeru, bez potrzeby fizycznego dostępu do karty SIM. Nie ogranicza Cię położenie geograficzne, a klienci mogą skontaktować się z Tobą gdziekolwiek się znajdujesz.

Zarejestruj się, aby rozpocząć korzystanie z naszych usług jeszcze dzisiaj!