Usługi

Masowa Wysyłka SMS

Szybka, efektowna i personalna komunikacja

Komunikacja SMS jest wciąż najbardziej skuteczną i spersonalizowaną metodą przekazu informacji. Pamiętaj, że średnio wiadomość jest dostarczana w przeciągu 6 sekund i odczytywana w przeciągu kolejnych 5 minut przez 90% odbiorców.

4,5 miliarda aparatów komórkowych na całym świecie to 529% zasięgu wiodących sieci społecznościowych. Użycie tego kanału dotarcia do klienta staje się oczywistym rozwiązaniem.

Identyfikacja potrzeb

Jeżeli chcesz zareklamować produkt, wysłać powiadomienia bądź ostrzeżenia widoczne w telefonie lub smartfonie, nie ma lepszego rozwiązania niż Masowa wysyłka SMS od Infobip.

Masowa wysyłka SMS firmy Infobip

Platforma komunikacyjna Infobip obejmuje dostęp do 800 operatorów komórkowych w ponad 200 krajach. Nasze technologie oferują w pełni funkcjonalne, działające zarówno w trybie on-line jak i off-line aplikacje oraz potężną kolekcję API, pozwalająca na integrację dowolnej aplikacji z naszą platformą. To wszystko wzmocnione działem pomocy technicznej dostępnym w trybie 24/7, co zapewnia wydajne i nieprzerwane działanie usług, na których opiera się Twoja działalność.

W pełni funkcjonalne rozwiązania

  • Wysoka przepustowość wiadomości, bez kolejek
  • Bezpośrednie połączenia z operatorami sieci komórkowych
  • Raporty doręczeń przekazywane w czasie rzeczywistym
  • Szerokie możliwości zarządzania SMS-ami i portalami komunikacyjnymi
  • HTTP API i standard branżowy SMPP v. 3.4
  • Wsparcie dla wiadomości Unicode, binarnych i wielo-częściowych

Zarejestruj się, aby rozpocząć korzystanie z naszych usług jeszcze dzisiaj!