Rozwiązania

PODŁĄCZ SIĘ DO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI PLATFORMY USŁUG MOBILNYCH

Współpraca z nami zapewni Ci w pełni funkcjonalne rozwiązania komunikacyjne, międzynarodowy zasięg i niezawodną wysyłkę, dostarczaną przez chmurę usług mobilnych firmy Infobip. Usługa ta, zaprojektowana i utrzymywana przez nas samych, opiera się na pewnej, nadmiarowej infrastrukturze, potężnym a zarazem nieskomplikowanym API i najwyższej klasy platformach komunikacyjnych i bilingowych, zapewniając łączność klasy operatorskiej.

Połączenie z naszą platformą zapewni Ci elastyczność bezpośredniego dostępu do operatorów sieci komórkowych oraz pozwoli Ci w pełni wykorzystać wiele lat naszych doświadczeń na rynku usług mobilnych. Dedykowany zespół specjalistów jest dostępny w trybie 24/7, zapewniając, że Twoje mobilne przedsięwzięcie nigdy się nie zatrzyma.

icon

API

W zależności od twoich potrzeb i wymagań, umożliwiamy przejrzystą integrację z naszą platformą przy wykorzystaniu SMPP, XML, HTTP i REST.

icon

Technologia

Wykorzystaj zaawansowaną i wydajną platformę komunikacyjną, w całości stworzoną przez ekspertów tej branży.

icon

Monitoring

Infobip jest całkowicie oddany dostarczaniu najwyższej jakości usług komunikacji mobilnej oraz konsekwentnej dostawie wiadomości, monitorowanej w trybie 24/7.